איך מוכרים את הסדרה שלי?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מתעניינים רבים שואלים אותי – "עדי, אבל איזה סדרות יצאו בעקבות הסדנה?" ועל זה אני עונה את התשובה שמככבת בוידאו שנמצא בדף הבית 🙂 "לוקח שנים עד שסדרות מגיעות למסך…", משמע – גם תהליכים מבורכים שהתחילו בוגרים של הסדנה מול מפיקים וגופי שידור, טרם הגיעו למצב שהופקו ושודרו.

אבל כן אני יכולה לספר על כמה סיפורי הצלחה מופלאים – זכייה בפיצ'ינג בפסטיבל סרטי הסטודנטים השנה, זכייה בפיצ'פוינט ירושלים, חוזה הפקה עם מפיקים גרמנים, חוזה פיתוח ועוד הרבה שיתופי פעולות שהולכים ונרקמים.

אני מודה שאני לא אוהבת להזכיר שמות מפורשים, גם באתר, מי שכתב המלצה – אני לא מזכירה בשם, כי אני מרגישה שזה מסוג הדברים שהם חלק ממאחורי הקלעים של היצירה עצמה.

אני אומרת לכל מי שנכנס לתהליך איתי שהמטרה היא לדייק את הסדרה שלו או שלה, משמע להפוך את הסדרה למה שאתם מדמיינים שהיא צריכה להיות. להפוך אותה למופלאה על הדף כמו שהיא בדמיון שלכם. למכור את הרעיון למפיקים וגופי שידור זה השלב הבא אחרי שיש לכם חזון ברור, תשובות לשאלות של השיטה ומסמכים מצוינים.

לוקח זמן להגיע לשם, הרבה טיוטות ולא מעט מהתהליך מתרחש גם אחרי שאתם מסיימים את הסדנה. המטרה היא לרכוש את הכלים, ליישם, לתרגל, להיות חלק מהתהליך ולקבל ליווי ומשוב שוטף. חיבור לאנשים הנכונים אם צריך. דיוק, בעיקר דיוק. שמתאים לכם, שנכון לכם, שמרגיש לכם נכון ונוח.

אני בעצמי עובדת על פיתוח הסדרות שלי במשך תקופות ארוכות ונעזרת בהמון אנשים במהלך הדרך. אני מתוסכלת מזה מאוד, אבל יודעת שככה זה. התהליך והטיוטות הן אלה שמייצרות את העולם המורכב, את השכבות של העלילה.

כמה מהר תגיעו למסמך מושלם? למעמד המכירה? זה תלוי בהרבה גורמים, אבל בדבר אחד אתם יכולים להיות בטוחים – להבין איך עושים את זה. איך כותבים סדרה. איך לעבוד נכון שלב אחר שלב ומה לא עובד ומה צריך לתקן כדי להגיע ליעד שאתם מציבים לעצמכם.

אני חושבת שהכי נכון והכי חשוב זה להציב יעדים ריאלים ולעשות את התהליך נכון.

אם הדרך של שיטת האקורדיון מדברת אליכם ואתם סקרנים ללמוד את השיטה – מוזמנים להירשם לסדנה הפרונטלית הראשונה בתל אביב שתתקיים החל מיום רביעי ה7.12.22 במשך 13 מפגשים בדוד המלך 1, במשרדי איגוד הבמאים ובשיתוף פעולה איתם שמקנה הנחה מטורפת לחברי איגוד וגם למי שלא 🙂

כל הפרטים נמצאים פה https://bit.ly/3V3xXzW
ואני כרגיל זמינה לשאלות ותהיות 🙂