עלייה לאוויר של הסדרה FIRST LOVE אהבה ראשונה

כאמור, באישון לילה, בלי להודיע לאף אחד, אהבה ראשונה FIRST LOVE עלתה לאפליקציה של BLACKPILLS והפכה להיות זמינה לצפייה עבור כל מי שחיכה לה וחיכו הרבה.

רק לפניי כמה ימים קיבלתי נוטיפקציה על תגובות בשרשור על הטריילר ביוטיוב. חיכו לה בצרפת בעיקר, אני אישית קיבלתי הודעות באינסטגרם מצרפתים גם שנים אחרי שהטריילר יצא וכפי שתשימו לב אולי השם שלי לא נמצא לא באפליקציה ולא על הפוסטר וגם לא באתר של בלקפילס.

מי אני? רק האדם שיצר וכתב סדרה שלמה באנגלית. אדם שחתם על חוזה לפיו הזכויות עבור היצירה שלו שייכות לגוף שידור שלא טורח אפילו לענות לי לאימייל.

אז שמחה גדולה על כך שהסדרה שלי עלתה לשידור? אני רואה את העוול שנעשה לי, שנעשה לבמאים, שנעשה לשחקנים – מי שמשחקת את מרצדס הייתה בת 12 בעת צילומי הסדרה, שנעשה למפיקים – גם מורגן וגם צ'ארלס גילברט. אני אשכרה חברת הנהלה באיגוד התסריטאים, אשכרה כתבתי שיטה שלמה תיאוריה כיצד לפתח סדרה על בסיס עבודה שאני עשיתי בקושי רב.

הסיפור הזה שנכתב כבר כשהייתי בת 16, הסיפור הזה שהמשכתי לפתח בלימודים שלי באוניברסיטה, הסיפור הזה שחזרתי אליו בחדר הכותבים שנפתח אז בתל אביב ואם לא הייתי עושה פיץ' באותו שבוע ראשון שמורגן ופיליפ היו – בחיים לא היה עובר.

כי אף אחד לא רוצה לשמוע את האמת המרה שהדרך היחידה למנוע פגיעה מינית בילדים זה להפגין אמפתיה לעברייני מין על הנטייה החולנית שלהם ולנסות ולאפשר להם טיפול ועזרה *לפניי* הפגיעה ו*למרות* הנטייה שלהם, הם לא מפלצות.

לפחות את המשפט שהצעתי THE MONSTER BETWEEN US זכיתי שישימו על הפוסטר. לא מעט מהדברים שכתבתי שונו ולא אושרו על ידי. אבל כן הסדרה בחוץ ולכבודה גם העליתי פרק חדש לפודקסט שלי, ניתוח סדרות על פי שיטת האקורדיון ובו אני מנתחת את הסדרה על פי השיטה שפיתחתי ונותנת לכם הצצה למאחורי הקלעים של תהליך הפיתוח והההפקה והצהרת הכוונות.

מוזמנים להפיץ, מוזמנים להאזין ולהבין שיש פה ספויילרים. שיהיה לכולנו בהצלחה.
ההאזנה כרגיל גם דרך האתר וגם דרך כל האפליקציות – ספוטיפיי, אפל וגוגל פודקסט

עדי תשרי.


קישור להאזנה להצהרת כוונות המלאה

קישור להאזנה לסטטיסטיקה המלאה על פגיעות מיניות בילדים