רוצחים בבניין

המוווון זמן לא העליתי פרק חדש לפודקסט, למרות שבתוך מוחי המשכתי לנתח סדרות ולתכנן פרקים!

הסיבה בין השאר זה שהייתי פחות בנטפליקס ויותר בחדשות, יותר בעונות שניות וכתיבה אישית ושירה מאשר הקלטת פרקים. אבל באמת שלא יכולתי לא לעלות פרק על הסדרה הזו. המנגנון בעיניי גאוני, הטוויסט על פשע אמיתי, העולם של הסדרה, הטוויסטים, אפילו המיוזקל שחלק מהשירים שלו אפשר לשמוע בספוטיפיי.

אני חושבת שדיסני פלוס יכלו לקחת עוד צעד קדימה את הקרוס מדיום ועם כל התקציב והכוח שלהם, חבל שהפודקסט מתוך הסדרה לא עלה בנפרד.

אבל היי, אי אפשר הכול נכון? כרגיל הפרק נמצא בספוטיפיי, אפל, גוגל ואת כל הקישורים ניתן למצוא פה https://shorturl.at/izKPZ יחד עם עוד פרקים של הפודקסט, כן. שווה להקשיב שוב לטבח ולדוב, אחרי העונות השניות ולבדוק האם המבנה של שיטת האקורדיון והניתוח "שורד" אחרי עונה שיצאה אחרי הקלטת הפרקים. מאוד סקרנית לשמוע את דעתכם!

עוד כמה קישורים להרחבת הדעת:

אני מזכירה בחלק של הצהרת כוונות ראיון עם היוצרים, מזמינה אתכם לקרוא בהרחבה

בנוסף שווה גם לקרוא ולחקור על הסדרה בוויקיפדיה

אני תמיד אומרת שקריאה של הערכים של סדרות בוויקיפדיה, IMDB וכתבות שונות ואף התקצירים בנטפליקס ושאר גופי השידור על הפרקים יכולים לקדם אותנו מאוד בהרכבת הצעה לסדרה ובתהליך הפיתוח. אני מרחיבה על זה עוד בסדנה פיתוח סדרות, מזמינה אתכם לצפות בה אונליין או אחד על אחד.

ועוד קצת הרחבה מי שרוצה, יש פרק מעולה שכבר המלצתי עליו בפייסבוק, של הפודקסט דיילי מאת הניויורקר, בו סוקרים כיצד אחות של נרצחת בארצות הברית פנתה ליוצרי פודקסט פשע אמיתי כדי לעורר מחדש את החקירה של רצח אחותה ומצאה את עצמה כאחת מהחשודים.

מי שרוצה ללמוד עוד על השיטה יש מלא חומר באתר, יש גם חיפוש (שלא עובד עדיין במובייל, יתוקן בהקדם) וגם סדנה אונליין מקוצרת

וסדנאות פרונטליות/זום לבחירתכם שנפתחות בקרוב –

כתיבה תסריטאית | 6 מפגשים החל מיום ראשון ה-10.03.24 | 18:00-20:00

פיתוח סדרות עפ"י שיטת האקורדיון | 8 מפגשים החל מיום רביעי ה-17.04.24 | 18:00-20:00

צרו איתי קשר לפרטים נוספים