אקסלרטור קולנוע עצמאי

הרשמה ותשלום למועד שיתחיל במוצאי שבת ה-4.3.23 שעות 19:30-22:00 דרך הקישור הזה

נמאס לכם לחכות לתקציב מקרן קולנוע או גוף משדר?

רוצים ליצור סרטים וסדרות בצורה עצמאית?

איתי זבולון (SO LOW), אלדד שטרית (מאחורי כל צחוק), עדי תשרי (First Love), ערגה יערי (מתאמת האינטימיות היחידה בארץ), קרנית מנדל (על תחקיר ככלי לשינוי והשראה, במאית "שלל"), נילי צרויה (אישה אחת), אמיר אייל (על עריכה וצילום בתנאים מינימליים ללא תקציב), רונה כהן (על הפקה וניהול תקציב ליוזמות עצמאיות, הייתה מפיקה בפועל של "גרוסמן", "אישה של בית"), אסף יחזקאל ידבר אתנו על הפצת סרטים על איך מתפרנסים ומטיילים בעולם עם היצירות שלנו.

 

מה הניסיון שלי?

מעבר להיותי בוגרת החוג לקולנוע של אוניבריסיטת תל אביב במסלול תסריטאות, גם לימדתי כתיבת תסריט את הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב בחוג לקולנוע במשך שלוש שנים. בשלוש שנים האחרונות אני מרצה באופן עצמאי על שיטה ייחודית לפיתוח סדרות "שיטת האקורדיון". ב-2018 הסדרה שלי FIRST LOVE זכתה בSERIES MANIA, ב-2021 שפטתי בתחרות ה-SHORT FORMAT בפסטיבל SERIES MAINA. ב-2021 גם זכיתי בתקציב פיתוח מהוט בתחרות פיצ'ינג סדרות בפסטיבל הקולנוע בחיפה. הייתי לקטורית בדיגיטל בכאן, שופטת בתחרות הסרטים הקצרים השנה בפסטיבל חיפה.

עוד על הניסיון שלי ניתן לקרוא כאן

האם דרוש ניסיון? או אולי אני מנוסה מדיי בשביל להצטרף לזה.. זה מיועד למתחילים? האקסלרטור פתוח לכולם! גם משתתפי עבר של שיטת האקורדיון, סטודנטים לשעבר מבתי ספר לקולנוע וכל מי שרוצה ליצור סדרות רשת וסרטים עצמאיים או כל תוכן אחר לרשת שמבוסס על ידע בקולנוע וטלוויזיה.

מספר המקומות מוגבל וההרשמה תיסגר ב-4.3.23. אל תחכו לרגע האחרון להבטיח את מקומכם.

הרשמה ותשלום למועד שיתחיל במוצאי שבת ה-4.3.23 שעות 19:30-22:00 דרך הקישור הזה

ומה אם יש לי עוד שאלות?

מוזמנים גם להשאיר פרטים בסוף הדף ולשאול שאלות, לבקש בקשות או לפנות דרך המייל aditishrai@gmail.com