עריכת תסריט וליווי אישי

מפגשים אחד על אחד של קריאה, עריכה, משוב, תמיכה ובעיקר עבודה משותפת שמטרתה לדייק את הפרויקט שלכם ולעזור לו להפוך למה שהוא צריך להיות

לשמחתי, יוצרים שעבדו איתי קיבלו תקציבי פיתוח בזכות העבודה המשותפת והמשיכו איתי כעורכת תסריט. מעבר לגאווה על הפרויקט שמופק, עם העבודה הפרטנית אני ממש מרגישה שהסרטים/סדרות שעבדנו עליהם הפכו לחלק מהעולם שלי. אני חושבת עליהם, יש לי רעיונות איך לשפר אותם, אני אפילו חולמת עליהם אם הפגישות נעשות סמוך לשעת השינה שלי

אם אתם מחפשים ליווי שהוא יותר נקודתי, קריאה מעמיקה ופיצוח משותף – אתם מוזמנים לשלוח אליי את הטקסטים שלכם ואתן לכם הצעת מחיר.

הפגישות הן תמיד שעה (60 דקות) ונעשות אחרי שקראתי את הטקסט ששלחתם לי, נתתי הערות בגוף המסמך וכתבתי הנחיות ספציפיות לכם ולפרויקט שלכם.

התפקיד שלי הוא לדייק את הפרויקט שלכם ולעזור לכם להפוך אותו למה שהוא צריך להיות. לכן העבודה מאוד משתנה מפרויקט לפרויקט, אין תיאוריה אחת אלא מחשבה ועבודה מתוך הניסיון שלי ומתוך הקריאה וההקשבה לכם.

התמחור משתנה על פי מספר הדפים והעבודה הנדרשת לפניי הפגישה, אני מקפידה על מחיר מתחשב ככל הניתן, משום שאני בעצמי תסריטאית שנעזרת בעורכי תסריט ומבינה עד כמה זה קשה להשקיע כסף לפניי שקיבלתם בעצמכם תקציב פיתוח. בנוסף, חשוב לי לאפשר לכם לפגוש אותי כמה פעמים, לעבוד מפעם לפעם וללוות את תהליך הכתיבה שלכם. שוב, בתור תסריטאית בעצמי אני יודעת כמה סיעור המוחות ונקודת מבט חיצונית חשובה.

אך, בניגוד לקולגות וחברים שיעשו עבורכם את הקריאה "חינם" – אני משקיעה בעיקר בנתינת כלים, זיהוי "עקב אכילסים" שלכם ספציפית כדי שתצאו אחרי הפגישה עם מסמך מדויק יותר שמביא לידי ביטוי אתכם כיוצרים.

רוצים לשלוח לי את הפרויקט שלכם? אני רוצה לקרוא!

אנא כתבו לי כמה מילים גם על למה אתם כותבים את התסריט או הסדרה הזו, ההיכרות אתכם היא חלק מהתהליך.