ניוזלטר

לכל מי שפספס את השיעור הראשון, החינמי, בכתיבה תסריטאית על איך כותבים תסריט על פי הפורמט התסריטאי, כולל החוקים הבסיסיים והרשמיים של הקולנוע והטלוויזיה הישראלית שהתקיים אונליין בחינם ביום ראשון האחרון (10-3-24) קיימת הקלטה זמינה עבורכם פה.

כדי לצפות בהקלטה של השיעור וכיתת האמן של איתי זבולון וההרצאה על סרטי שירה, כל מה שצריך זה להירשם כמנוי בPETRION תמורת 5 דולר בחודש ולתמוך בעשייה של שיטת האקורדיון ולהמשיך וליהנות משיעורים ותכנים אונליין שיעלו לפלטפורמה.

כמובן שכפי שאתם כבר יודעים גם סדנת האונליין של שיטת האקורדיון עם ההסבר המלא על השיטה וכיצד לפתח סדרה שלב אחר שלב נמצא עבורכם פה.

עוד שבועיים אקיים שיעור נוסף אונליין והפעם על שלושת רמות הקונפליקט וכיצד לעבוד עם ביט. השיעור יתקיים ביום רביעי ה-27.3.24 בשעה 17:30 אונליין ויוקלט. יש להירשם לשיעור מראש, מספר המקומות מוגבלים.

פתחתי עבור 10 משתתפים בלבד כרטיסים מוזלים לכל חמשת השיעורים של הסדנה כתיבה תסריטאית בהנחה פסיכית וכללתי בפנים גם שעה של עריכת תסריט אחד על אחד איתי על הסרט הקצר שתכתבו במהלך הסדנה. ההרשמה תהיה פתוחה השבוע ותיסגר בקרוב, ממליצה לתפוס מקום לפניי שיגמר.

השיעורים הבאים יהיו –

  • קונפליקט
  • פיתוח דמות
  • דיאלוג וסאבטקסט
  • מבנה דרמטי של סרט חלק א
  • מבנה דרמטי של סרט חלק ב

השיעורים יתקיים פעם בשבועיים אונליין בימי רביעי בשעה 17:30 לנרשמים מראש בלבד. מי שרוצה שיעור פיזי בתל אביב או חיפה, מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי. אם תהיה דרישה של מספיק משתתפים אצור אפשרות כזו במקביל לשיעור אונליין ובאותם זמנים.

קולות קוראים מסקרנים ושווים לניוזלטר הזה:

אשמח לעזור בהגשות, ליווי תהליכי כתיבה ועריכת תסריט. מוזמנים ליצור קשר להצעת מחיר.

המועד הבא של הסדנה שיטת האקורדיון יתקיים ב-1.5.24 פיזית בתל אביב, ניפגש בימי רביעי אחה"צ. מי שהשתתף בעבר בסדנה ורוצה להצטרף לתהליך עבור מתקדמים לפיתוח פרק פיילוט, בייבל ופיץ' – הפגישות והקורס למתקדמים יתחיל גם במועד זה. מוזמנים לכתוב לי ואתן פרטים נוספים.

המשך שבוע מצוין לכולנו,

עדי.